SŁOWIŃSCY OKNA PCV ISOTHERM 85

SŁOWIŃSCY OKNA PCV ISOTHERM 85

SŁOWIŃSCY OKNA PCV ISOTHERM 85

Isotherm 85 to nowoczesny system okien PCV, w którym położono nacisk na poprawę parametrów cieplnych. Technologię produkcji
oparto na systemie profili Aluplast IDEAL 8000.

Charakterystyka produktu:
- głębokość zabudowy 85mm
- profile sześciokomorowe
- system trzech uszczelek
- energooszczędny pakiet 3-szybowy o grubości 48mm
  Ug=0,5W/m2K z ciepłą ramką.

Wszystkie te elementy wpływają na stworzenie okna charakteryzującego się bardzo niską przenikalnością cieplną, spełniającego normy ochrony cieplnej dla stolarki instalowanej w budynkach pasywnych. Wartość przenikania ciepła dla okna o wymiarze referencyjnym wynosi Uw=0,8 W/m2K.
Potrójny zestaw uszczelek poza polepszeniem termiki okien wpływa również na poprawę ich izolacyjności akustycznej.
Dzięki wydzieleniu przez trzecią uszczelkę tzw. suchej komory w której pracują okucia, zwiększa się ich żywotność i trwałość.

Okna PCV, to głównie profile i szyba, zatem optymalną sytuacją dla energooszczędności i całej konstrukcji jest zapewnienie doskonałej współpracy obu tych komponentów i maksymalne wykorzystanie ich indywidualnych właściwości. Większa głębokość kształtownika jak również poszerzenie wrębów szybowych dające możliwości szklenia okien dwukomorowymi pakietami szyb zespolonych, to przykład synergicznego wykorzystania właściwości komponentów, w imię zapewnienia Państwu dodatkowej korzyści. System dostępny w wersji niezlicowanej.

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password