JAGDOR / JAGRAS

Kolekcja drzwi JAGRAS stworzona została w oparciu o analizy potrzeb oraz oczekiwań rodzimego Klienta. Celem zaspokojenia oczekiwań wymagających odbiorców oddajemy linię produktów o wysoce estetycznym wykończeniu oraz efektywnych rozwiązaniach praktycznych.

Biorąc pod uwagę systemy otwierania, oferujemy drzwi bezprzylgowe otwierane standardowo oraz drzwi otwierane przez ościeżnicę (rewersyjne) i to zarówno na ościeżnicy regulowanej jak i ukrytej w ścianie JAGRAS - SKRIVEN, drzwi przesuwne naścienne oraz przesuwne chowane w ścianie, a także drzwi łamane.

Do dyspozycji naszego Klienta oddajemy drzwi wykonane w różnych wzorach i kolorach fornirów a także wybranych kolorach RAL. Oferujemy szeroką gamę modeli zarówno drzwi pełnych, przeszklonych, z frezowaniem klasycznym, nowoczesnym a także z elementami ozdobnymi, które stanowią bonie aluminiowe. Starając się ubogacić naszą ofertę przedstawiamy Państwu niezwykle efektowny produkt, jakim są drzwi klasyczne oraz drzwi z efektem frezowania 3D. Nowe projekty charakteryzuje duża oryginalność – wzory wpisują się w trendy branżowe, ale przede wszystkim wnoszą nową jakość artystyczną. Co jednak warte podkreślenia, nasze produkty cechuje nie tylko estetyka, ale również długotrwałe i niezawodne funkcjonowanie. Pamiętamy bowiem, że Państwa zadowolenie, to również satysfakcja dla naszego zespołu.

MSTUDIO i JAGRAS to fuzja doświadczenia i wiedzy.

4 0 4

Oops, it looks like you are lost ...

Back to Home

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password