CAŁOSZKLANE

Drzwi całoszklane sprawdzą się nie tylko w nowoczesnym biurze, ale w każdym wnętrzu, poczynając od stylu prowansalskiego, przez rustykalny, po skandynawski minimalizm. Dzięki zastosowaniu odpowiednio hartowanego szkła i precyzji wykonania wejściowe drzwi całoszklane PARMAX będą estetyczne i bezpieczne przez długie lata.

Cechuje je odporność na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne wynikające z normalnego użytkowania, dzięki której drzwi wejściowe zachowują swoje właściwości i nie przestają zachwycać eleganckim wyglądem nawet wiele lat po wykonanym montażu.
Eleganckie drzwi szklane wejściowe to najlepsza wizytówka Twojej nieruchomości – domu, biura, lokalu usługowego. Co ważne, ich wybór nie musi się wiązać z żadnymi kompromisami w istotnych kwestiach decydujących o funkcjonalności i bezpieczeństwie drzwi zewnętrznych.
Szkło sprawia wrażenie delikatnego i kruchego materiału. W rzeczywistości, dzięki odpowiedniej obróbce jest niezwykle trwałe i odporne zarówno na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych, jak i czynników mechanicznych.

4 0 4

Oops, it looks like you are lost ...

Back to Home

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password