DRZWI HARMONIJKOWE

DRZWI HARMONIJKOWE Niskoprogowe (próg Aluminiowy) stwarzają najnowsze możliwości otwarcia i spełnienia marzeń. Oferujemy nowe rozwiązania do rezydencji, domów letniskowych, do każdego sklepu i restauracji oraz do zabudowy basenów.
Ogromne znaczenie dla nas ma to, aby system był jak najmniej widoczny i doskonale wkomponował się w strukturę istniejącego budynku, co sprawia, że uzyskujemy optymalne przejście z wnętrza do świata zewnętrznego.
Składane ściany zmienią Państwa balkon czy taras w pokój całoroczny. Ponadto ściany tego typu świetnie nadają się do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Możemy dokonać podziału lokalu mieszkalnego drzwiami harmonijkowymi z drewna, a to stwarza niepowtarzalną atmosferę i umożliwia indywidualne kształtowanie. Szczególnie istotna jest elastyczność i możliwość dopasowania do indywidualnych życzeń klientów i rozwiązań architektonicznych.
Wykonujemy drzwi harmonijkowe bezprogowe z drewna w systemie 68 E3 i 68 E4.
Maksymalna wielkość skrzydła może wynosić 1000x3000 dla E3 i waga 80 kg albo 1000x4000 dla E4 i waga 120 kg, a ilość ich maksymalnie wynosi 16 szt. a dołem można uzyskać płaski próg dla zabudowy wewnętrznej.
Poszczególne skrzydła mogą zostać wyposażone również w szprosy, co nada ciekawego i oryginalnego wyglądu konstrukcji. Drzwi harmonijkowe przeznaczone są do większych pomieszczeń, gdzie po otwarciu okna (złożeniu skrzydeł) uzyskamy duży prześwit (wyjście z pokoju na taras). Bardzo dobre rozwiązanie w okresie letnim!

4 0 4

Oops, it looks like you are lost ...

Back to Home

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password