DRZWI PRZESUWNE HS-300

Drzwi przesuwne HS-300 stanowią jeden z najbardziej popularnych produktów wśród naszych Klientów w ostatnim czasie. Jest to niewątpliwie ogromny konkurent balkonu uchylno-przesuwnego PSK. Istnieją cztery zasadnicze argumenty przemawiające za HS-300:
- po zamontowaniu najwyższy element progu to 11-12 mm powyżej “poziomu posadzki zero”,
brak widocznych prowadnic górnych i dolnych,
- maksymalna szerokość całej konstrukcji (przy podziale na klika skrzydeł) to nawet 15 mb,
- prosty sposób otwierania i zamykania skrzydła (ręczny i na pilota).
- możliwość wykonania drzwi tarasowych narożnych bez stałego słupka konstrukcyjnego.

Konstrukcja ta nadaje się idealnie jako wyjście z pomieszczenia (salonu) na taras, czy też do ogrodu. Brak bariery w formie progu, to komfort jakiego oczekuję coraz większa liczba inwestorów. HS-300 to rozwiązanie zapewniające funkcjonalność i wygodę w każdym calu.
Architekci coraz częściej wykorzystują w swoich projektach przeszklenia na całej wysokości kondygnacji. Idealnym rozwiązaniem stają się w takim przypadku właśnie drzwi przesuwne HS-300, których maksymalna wysokość 2700-2800 mm spełnia oczekiwania projektanta. Cyfra 300 oznacza, że maksymalny ciężar jednego skrzydła może wynieść nawet 300 kg, a więc ciężar bardzo duży. Natomiast maksymalna szerokość pojedynczego skrzydła to 3300 mm. Widać więc, że konstrukcja ta daje ogromne pole do popisu przy tworzeniu dużych przeszkleń, które w łatwy sposób dają się obsługiwać. Należy jednak pamiętać o tym, aby zastosować pakiety szklarskie przynajmniej bezpieczne, ze względu na bezpieczeństwo użytkowników.

4 0 4

Oops, it looks like you are lost ...

Back to Home

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password